Мармалад од шипки

Мармалад од шипки

305 MKD
без ДДВ: 290 MKD
Шифра на производ: 0107
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мармалад од шипки, 100% природен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Беровко © 2019. UKION SHOPS