Мармалад од сливи

Мармалад од сливи

223 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Шифра на производ: 0110
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100% природен мармалад од Малешевски сливи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Беровко © 2019. UKION SHOPS