Слатко

Слатко

Домашно слатко направено од вештите раце на Малешевската жена. 100% природно од внимателно избрани состојки.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Слатко од грозје
Грозјето е богато со калиум, магнезиум, железо, калциум, фосфор и кобалт. Овие супстанции ја подобру..
209 MKD
без ДДВ: 199 MKD
Слатко од јагоди
100% природен производ богат со витамин Ц и со влакна, содржи калциум, калиум и магнезиум...
368 MKD
без ДДВ: 350 MKD
Беровко © 2019. UKION SHOPS