Слатко од грозје

Слатко од грозје

209 MKD
без ДДВ: 199 MKD
Шифра на производ: 0108
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Грозјето е богато со калиум, магнезиум, железо, калциум, фосфор и кобалт. Овие супстанции ја подобруваат работата на мозокот, мускулно-скелетниот систем и така стимулираат асимилација на витамини. Покрај тоа, грозјето содржат диетални влакна од суштинско значење за телото, што помага да се отстранат токсините од телото.

100% природно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: слатко, грозје
Беровко © 2019. UKION SHOPS