Слатко од јагоди

Слатко од јагоди

368 MKD
без ДДВ: 350 MKD
Шифра на производ: 0106
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100% природен производ богат со витамин Ц и со влакна, содржи калциум, калиум и магнезиум. Јагодите исто така се богат извор на антиоксиданти кои го намалуваат ризикот од појава на хронични заболувања и помагаат во лечење на различни воспаленија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: слатко, јагоди
Беровко © 2019. UKION SHOPS