Сок од јаболка

Сок од јаболка

87 MKD
без ДДВ: 83 MKD
Шифра на производ: 0104
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Освежувачки домашен сок богат со витамини, бета каротен и антиоксиданти. 100% природен.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: сок, јаболка
Беровко © 2019. UKION SHOPS