Сок од јагоди

Сок од јагоди

129 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Шифра на производ: 0103
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100% природен сок од јагоди.

Јагодите се полни со антиоксиданти, витамин Ц, витамин К, калиум, фолна киселина, калциум, јог, магнезиум, манган и омега 3 масни киселини.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: сок, јагоди
Беровко © 2019. UKION SHOPS