Сок од вишни

Сок од вишни

108 MKD
без ДДВ: 103 MKD
Шифра на производ: 0109
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100% природен сок од вишни богат со витамин А, Ц, Е и фолна киселина, минерали, калиум, магнезиум, железо и растителни влакна.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: сок, вишни
Беровко © 2019. UKION SHOPS