Сокови

Сокови

Сокови произведени по домашен рецепт од Малешевијата. 

100% природни, без додаток на конзерванси.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сок од вишни
100% природен сок од вишни богат со витамин А, Ц, Е и фолна киселина, минерали, калиум, магнезиум, ж..
108 MKD
без ДДВ: 103 MKD
Сок од кајсии
Сокот од кајсии е полн со антиоксиданси: бета-каротенот помага во регулација на нивото на холестерол..
97 MKD
без ДДВ: 92 MKD
Сок од јаболка
Освежувачки домашен сок богат со витамини, бета каротен и антиоксиданти. 100% природен. ..
87 MKD
без ДДВ: 83 MKD
Сок од јагоди
100% природен сок од јагоди. Јагодите се полни со антиоксиданти, витамин Ц, витамин К, калиум, фо..
129 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Сок од праски
Природен сок од праски. Изобилува со железо и калиум ..
116 MKD
без ДДВ: 110 MKD
Сок од аронија
100% природен сок без додаток на шеќери и конзерванси. Богат со витамин Ц, А, Е, Б2, Б6, Б9. Од..
368 MKD
без ДДВ: 350 MKD
Беровко © 2019. UKION SHOPS